Producenci

PERFORMIX Plasti Dip Czarny (płynna guma, czarna gumowa powłoka, łatwa w usunięciu)

60,98 zł

PERFORMIC PLASTI DIP 400ml - Czarny. Oryginalna powłoka gumowa Plasti Dip importowana z USA. 

*Ogromną zaletą produktu jest możliwość jego usunięcia, po wyschnięciu 

*Powłoka przypomina folię, którą można ręcznie zerwać bez naruszenia polakierowanej powierzchni

*Świetna alternatywa dla tradycyjnego malowania

Pojemność
Ilość
Obecnie brak na stanie


PLASTI DIP- oryginalna powłoka gumowa Plasti Dip importowana z USA. Ogromną zaletą produktu jest możliwość jego usunięcia, po wyschnięciu powłoka przypomina folię, którą można ręcznie zerwać bez naruszenia polakierowanej powierzchni. Dzięki temu malowany element można przywrócić do oryginalnego koloru bez uszkodzenia powierzchni.

W skład zestawu wchodzi:

Performix Plasti Dip 311g/400ml

(nowość) odtłuszczacz 50ml, idealny do przygotowania powierzchni

Świetna alternatywa dla tradycyjnego malowania

Plasti Dip nie powoduje uszkodzeń oryginalnego lakieru, nie wchodzi w żadne reakcje chemiczne powodujące zmianę koloru bądź inne uszkodzenia. Nie pozostawia niepożądanych śladów kleju.

Powłoki gumowej nie trzeba czyścić ani polerować. Jest to o wiele tańsza i wygodniejsza alternatywa dla tradycyjnego malowania.

Guma w spray'u jest z powodzeniem stosowana również jako zamiennik dla folii samochodowych (na cały samochód) czy lakieru do felg.

Lakierowanie felg samochodowych

Plasti Dip jest od lat z powodzeniem wykorzystywany w malowaniu felg samochodowych. Dzięki łatwej aplikacji zmianę koloru bądź renowację felg można wykonać we własnym garażu. Jest to o wiele tańsza opcja względem tradycyjnego malowania, które wymaga odpowiedniego przygotowania malowanej powierzchni (np. piaskowanie).

Aby nałożyć powłokę gumową na felgi wystarczy je dobrze wyczyścić oraz odtłuścić.

Na komplet felg aluminiowych w rozmiarze 17-19" wystarczą 2-3 puszki powłoki gumowej Performix Plasti Dip®.

Do powłok gumowych posiadamy również nabłyszczacz Performix GLOSSIFIER, który można użyć jako ostatnią warstwę. Dzięki niemu, powierzchnia nabierze połysku tzw. "Gloss Black". Bazowy czarny Plasti Dip jest matowy. Dodatkowa warstwa nabłyszczacza zabezpiecza również malowaną powierzchnię przed promieniami UV. Efekt jest długotrwały. Na komplet felg wystarczy 1 puszka nabłyszczacza. Znajdą go Państwo w naszych pozostałych ofertach. Zapraszamy również po gotowe zestawy do malowania felg.

Pojemność
400ml