Producenci

CHEMOTION Hydro Dry (środek do osuszania i błyskawicznego nabłyszczania samochodu)

32,52 zł

CHEMOTIO HYDRO DRY- środek do osuszania i błyskawicznego nabłyszczania samochodu. Produkt przeznaczony do aplikacji tuż po umyciu karoserii. Jego główną funkcją jest skupienie tafli wody i maksymalne osuszenie lakieru.

  • *Skutecznie odpycha wodę i nabłyszcza lakier
  • *Doskonale sprawdza się podczas szybkiego mycia, po którym nie aplikujemy twardych wosków
Pojemność
Ilość

CHEMOTION HYDRO DRY- błyskawiczny osuszacz z woskiem. Produkt przeznaczony do aplikacji tuż po umyciu karoserii. Jego główną funkcją jest skupienie tafli wody i maksymalne osuszenie lakieru. W przypadku prac studyjnych ogranicza to zdecydowanie ilość ściekającej wody wokół auta i skraca czas osuszania lakieru. Dzięki niemu można szybciej przejść do dalszych etapów pielęgnacji. Zaś w przypadku codziennego mycia świetnie sprawdzi się na myjniach bezdotykowych lub użytku prywatnego. W jego składzie znajdziemy również niewielką ilość wosku, która nada połysku naszej powłoce. Dostarczany jest w bardzo mocnym skoncentrowaniu, dzięki czemu może być wykorzystywany bezpośrednio w myjniach. Posiada przyjemny świeży zapach.

  • *Skutecznie odpycha wodę i nabłyszcza lakier
  • *Doskonale sprawdza się podczas szybkiego mycia, po którym nie aplikujemy twardych wosków

SPOSÓB UŻYCIA:

Przygotuj roztwór 10 ml Hydro Dry na 1 litr wody

Nanieś na świeżo umyty samochód

Odczekaj aż produkt odprowadzi wodę i wytrzyj karoserię do sucha

Wskazówki:

Produkt przeznaczony do użytku prywatnego, studiów detailingowych oraz myjni ręcznych i samoobsługowych. Wielofunkcyjna receptura pozwoli na wszechstronne wykorzystanie. Pamiętaj, aby stosować zalecane stężenie 1:100.