Producenci

Czyszczenie zanieczyszczonych felg

Czyszczenie zanieczyszczonych felg

Witajcie. 

Dzisiaj chcielibyśmy wam przedstawić prudukt firmy tuga, a dokładnie:

,,ALU TEUFEL SPEZIAL"  (PRODUKCJA NIEMCY) detergent ten jest w formie żelowej o neutralnym ph(...) dzięki czemu nadaje się do codziennego uzytkowania.

  • Jego przeznaczeniem jest głównie czyszcznie felg ,a także i lakieru samochodowego z osadu metalicznego powstałego w skutek codziennego użytkowania samochodu, osad metaliczny to nic innego jak pył z klocków hamulcowych waszego samochodu.
  • Żelowa konsystencja pozwala nam na dłuższą prace
  • Z własnego doświadczenia wiemy że dla pozyskania lepszego efektu zaleca się użycie pędzelka z miękkim włosiem, dzięki czemu nie narazimy naszych felg na porysowanie, zalecamy pracować w cienniu gdyż jest to o wiele bezpieczniejsza praca a także mamy pewność że nasz produkt nie zaschnie na felgach czy też lakierze, detergent najlepiej stosować na felgi aluminiowe a także satlowe nie zalecamy stosowania na felgi świeżo pomalowane, po umyciu nasza felga wpada w lekki połysk co możemy zauważyć na obrazku załączonym powyżej, możemy również stosować na lakier lecz w rozcieńczeniu, dzięki czemu produkt zadziała nam bardziej łagodniej (bezpieczniej). Bezpieczny dla powłok ceramicznych.